CYBEF İLE ARAMA YAPMAK BİLE KOLAY :)

Anasayfa / GOOGLE / TORRENT FİLM İNDİR / Avengers 4 Endgame (2019) Türkçe Dublaj BluRay Full HD 1080P

Avengers 4 Endgame (2019) Türkçe Dublaj BluRay Full HD 1080P

Yenilmezler 4 Son Oyun İndir, 2019 yapımı aksiyon, macera, fantastik türünde orjinal ismi Avengers 4 Endgame vizyon tarihi 25.04.2019 olan filmi vizyona girdikten sonra sitemizden türkçe dublaj seçeneğiyle tek link olarak ve full hd 1080p kalitesinde ücretsiz indirebilirsiniz. “Avengers Infinity War”un sonrasında birçok süper kahraman küle dönüşmüştür. Doktor Strange, Gamora, Drax, Mantis, genç Örümcek Adam, Black Panther, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Vision, Star Lord, Maria Hill, The Wasp ve Nick Fury gibi birçok kahraman, Thanos’un Sonsuzluk Eldiveni’ni ele geçirmesi ve kendi dengesini kurması yüzünden yok olmuştur ve dünya umutsuz haldedir. Dünya üzerinde kalan Black Widow, Kaptan Amerika, Thor ve Hulk kendi yaslarını tutmaktayken, Iron ve Nebula ise kontrol edemedikleri bir uzay gemisinin içinde, uzay boşluğunda sürüklenmektedirler. Süper kahramanlar takımı için işler pek de iyi görünmemektedir. Ancak Kuantum Bölgesi’nden çıkmanın bir yolunu bularak Avengers ekibinin kalan üyelerine giden Ant-Man, yeni bir umut ışığı olacaktır. Ekip daha önce var olduğunu bilmedikleri bölgeler, kahramanlar ve evrenlerin varlığını öğrenmiştir. Thanos’un kurduğu bu çarpık dengeyi değiştirmek ve kendilerinden alınanı geri getirmek için hayatlarının en büyük mücadelesine girişeceklerdir. Hepsi şahsi olarak önem verdikleri şeyleri kaybetmiş olan kahramanlarımız için intikam vakti gelmiştir.

trail

TIKLA REKLAMI GEÇ / İNDİR

 

 

İndirme linklerine erişmek için şimdi hemen yorum yapın...!=> =>[ Yorum yapmak için Üye olmanıza GEREK YOKTUR ]=> Regal CYBEF Ekibi !
Türkiyenin en güncel, Hile Merkezi !

Hakkında Cybef Support

Cybef Team HK; Cybef Takımı Global Bilgi Merkezi Adı altında hem bilgiler, hem oyun hileleri ve oyun sürümlerini ÜCRETLİ/ÜCRETSİZ Dağıtan bir takımdır. Bu takım 2016 Yılından beri bu sektörde sizlere hizmet vermektedir.

11 yorum

  1. siname çekimi mi ? normal mi

  2. ssiname çekimi miir ? normal mi ?

  3. 8ı6ıutıuuoppoup9p

  4. Paylaşım için teşekkürler

  5. teşekkürler

  6. wqdasdsaasasaasd

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir